Maszyny czyszczące samojezdne, gdzie się sprawdzają?

Maszyny czyszczące samojezdne, gdzie się sprawdzają?

Maszyny czyszczące samojezdne to maszyny do mycia podłóg, które najczęściej są uzupełnione w miejsce siedzące dla operatora. Operator, inaczej niż w przypadku innych rodzajów maszyn, siedzi i kieruje maszyną niczym samochodem, a nie stoi. Gdzie najlepiej sprawdzą się takie rozwiązania?

Maszyny czyszczące samojezdne najlepiej odnajdą się na dużych przestrzeniach, a więc w obiektach o dużej powierzchni użytkowej, w których trzeba zachować odpowiedni poziom czystości, a przejście z jednego końca na drugi koniec pomieszczenia zajęłoby operatorowi mnóstwo czasu. Samojezdne maszyny czyszczące są niezwykle intuicyjne w obsłudze i łatwe w prowadzeniu, dlatego zapewniają operatorowi komfort pracy. Większość samojezdnych maszyn do mycia podłóg posiada wbudowany system dokładnego osuszania powierzchni tuż po ich umyciu, dzięki czemu osoby pracujące na czyszczonych powierzchniach będą mogły swobodnie i bezpiecznie się po nich przemieszczać. Jednym z czołowych producentów maszyn czyszczących samojezdnych jest marka TASKI, w której urządzeniach są wbudowane specjalne pojemniczki dozujące ilość wykorzystanej wody oraz środków chemicznych.

 

Sprawdź pozostałe artykuły połączone z Dystrybutor urządzeń TASKI Linea Rzeszów :Dzięki rozwiązaniom dozującym zastosowanym w maszynach TASKI można kontrolować ilość zużycia poszczególnych preparatów czyszczących, co pozwoli maksymalnie zwiększyć wydajność maszyny. W maszynach TASKI są zastosowane nowoczesne rozwiązania, dzięki czemu ich prowadzenie nie sprawi nikomu najmniejszych trudności. Maszyny wyposażone są w panele sterowania, dzięki którym można kontrolować szybkość czyszczenia, a także jego efektywność. Z panelu sterowania można również regulować pozycję poszczególnych szczotek czyszczących, dzięki czemu w każdej chwili można wjechać do trudno dostępnych przestrzeni lub węższych miejsc. Maszyny czyszczące samojezdne świetnie sprawdzają się do czyszczenia nawierzchni sportowych, wykładzin PCV, gresu, kamienia, a także płytek ceramicznych i betonu.

Opinie (0)

Zobacz firmy

Argonium Agencja Interaktywna Rzeszów

Goździkowa 14A/1
35-604 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Szyndak Monika Notariusz

Lisa-Kuli 18/13
35-025 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Klinika Dr Parda - Korekta nosa bezinwazyjnie

Gruszek i Jabłuszek 7
05-502 Piaseczno

Średnia Ocena

5/5
Catering Jarosław

Kruhel Pełkiński 72
37-500 Jarosław

Średnia Ocena

5/5
Mesologic Systems - Zabieg karboksyterapii

Wyszyńskiego 62
05-220 Zielonka

Średnia Ocena

5/5
Projektowanie wnętrz Oscar-dekoracje Małgorzata Zięba

Matejki 12
35-105 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły